شاهانو بزرگترین کمپانی واردات محصولات مراقبت و زیبایی مو در ایران است. هدف اصلی شاهانو، ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتریان است. این شرکت با هدف ایجاد اشتغال جوانان و عرضه محصولات مرغوب و با قیمت مناسب در حوزه زیبایی و سلامت مو تاسیس شده است. شاهانو در حال حاضر دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه زیبایی، سلامت و درمان مو با مجرب‌ترین مدرسین این حوزه را برگزار می‌کند و مشاوره تخصصی رایگان برای مشتریان خود ارائه می‌دهد

معنای پنهان در لوگوی «شاهانو»

لوگو برند شاهانو با الهام از نمادهای “صورت پلنگ”، “الماس”، “تاج” و “مربع” طراحی شده است. این نمادها نمایانگر حفظ ارزشمندی بانوی ایرانی هستند.
• صورت پلنگ به عنوان نمادی از حفظ زیبایی و سلامتی گیسوان بانوان استفاده شده است.
• الماس نماد ارزشمندی واقعی بانوان ایرانی است.
• نماد تاج نشان دهنده فاخر بودن، قدرتمندی و برتری بانوی ایرانی است.
• نماد مربع نشان دهنده ادامه زندگی با تمرکز بر جسم و روح بانوان است.
شاهانو باور دارد که بانوان ایرانی شایسته داشتن بهترین‌ها هستند و باید از محصولاتی استفاده کنند که زیبایی طبیعی و ارزشمندی آنها را حفظ کند.

اهداف و مأموریت شاهانو

چشم‌انداز شاهانو رسیدن به جایگاه بزرگترین و معتبرترین شرکت وارد کننده محصولات مراقبت از مو در ایران با ارائه محصولات متنوع باکیفیت جهانی در راستای حفظ سلامتی و زیبایی بانوان ایرانی است

کارشناسان فروش شاهانو با گذراندن به‌روزترین دوره‌های آموزشی در خصوص مراقبت از مو و محصولات این حوزه، کلیه اطلاعاتی که برای معرفی محصولات، راهنمایی مشتریان برای خرید یا نحوه استفاده آنها در اختیار دارند تا به طور دقیق و شفاف پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.
شاهانو به کسب جایگاهی والا در بازار محصولات مراقبت از موی ایران و گسترش تخصص خود ایمان دارد و در همین راستا اهداف زیر را سرلوحه استراتژی‌های خود قرار داده است:
✔ فروش محصولات و ارائه خدمات متمایز
✔ نماینده انحصاری برند های معتبر دنیا در ایران
prime,ozonio,hollyza
✔ انتقال دانش فنی و ارائه مشاوره رایگان
«مأموریت شاهانو» ارائه محصولات باکیفیت مراقبت و زیبایی مو، ارائه بهترین تجهیزات سالنی زیبایی مو و خدمات آموزش تخصصی زیبایی و سلامت مو با بهره گیری از دانش روز دنیا و همکاری با معتبرترین برندهای خارجی و داخلی است.

افتخارات شاهانو

شاهانو افتخار حضور در بزرگ‌ترین رویدادهای نمایشگاه‌های زیبایی و محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران را داشته است. آخرین فعالیت‌های این مجموعه شرکت در نمایشگاه زیبایی و تندرستی برج‌ میلاد در مرداد ماه ۱۴۰۱ به‌ عنوان اسپانسر نمایشگاه بوده است.
شاهانو همچنین افتخار دارد به‌ عنوان نماینده رسمی برند پرایم (Prime) در تهران و نمایندگی کل خاورمیانه برندهای هالیزا و اوزونیو در ایران، محصولات باکیفیت این برندها را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. محصولات مراقبت از مو و تجهیزات سالنی زیبایی مو از بهترین برندهای دنیا را با اطمینان از کیفیت و اصالت محصول، فقط از شاهانو بخواهید.